Ceremonia e shpërndarjes së shpërblimeve për nxënësit fitues të garës së eseve

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Ceremonia e shpërndarjes së shpërblimeve për nxënësit fitues të garës së eseve me
temen: Si mundem unë të ndikoj që shkolla ime të jetë shkollë pa dhunë”, është organizuar për nxënësit e 5 shkollave të Dragashit e në kuadër të projektit “Promovimi dhe krijimi i shkollave pa dhunë” i përkrahur nga UNICEF me fondet e EU IPA II dhe implementuar nga OJQ MUNDËSIA nga Mitrovica.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-