Çfarë drame, Holanda e barazon rezultatin në frymën e fundit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Derisa Argjentina përgatitje për festë për kalimin në gjysmëfinale, Holanda ka arritur të barazoi rezultatin në minutën e 110 dhe tash ndeshja shkon në vazhdime.

I njëjti  futbollist Wout Weghorst që shënopi golin e oarë ka shënuar edhe për barazim. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-