Çfarë ndeshje, prapë penallti për Anglinë por dështon Kane

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Është akorduar edhe penalltia e dytë për Anglinë në këtë ndeshje por nuk kemi barazim në ndeshjen Franca – Anglia.

Ka qenë Harry Kane që ka dështuar të shënojë në minutën e 85-të duke gjuajtur mbi portë. Rezultati mbetet 2:1 për Francën /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-