Dalin pamjet nga vila marramendëse e Ronaldos

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Cristiano Ronaldo është në kërkim të një mazhordomi për vilën e tij superluksoze, me vlerë 21 milionë euro.

CR7-ta dhe partnerja e tij Xhorxhina Rodrigez ofrojnë një rrogë marramendëse prej 6 mijë eurosh në muaj për mazhordomin.

Vila është drejt përfundimit dhe ndodhet në Kuinta da Marinja në Portugali, ndërsa ka një sipërfaqe prej 3000 metrash katrorë, me fushë tenisi, pishina të brendshme dhe të jashtme, palestër, garazh të madh për 20 makina dhe një sistem ngrohjeje inteligjente.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-