Dardanët zhvillojnë sot stërvitjen e parë, zbulohet agjenda e kombëtares

Opoja.net Opoja.net Sport

Tashmë ka nisur grumbullimi i Kombëtares së Kosovës në futboll.

Dardanët këtë muaj luajnë dy ndeshje miqësore. Kombëtarja jonë më 22 mars luan në udhëtim te Armenia, kurse, më 26 mars kundër Hungarisë.

Dardanët sot mbajnë stërvitjen e parë në Kampi Nacional në Hajvali në orën 16:00, derisa në orën 12:00, përzgjedhësi Franco Foda do të mbajë konferencë për media.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-