“David Beckham”  vihet në kërkim nga policia

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Një person i ngjashëm me David Beckham po kërkohet nga policia pasi ka vjedhur një d një dyqan me materiale ndërtimore.

Policia e Hertfordshire postoi në Twitter një imazh të burrit që dyshohet se ka marrë sende nga një dyqan në Bishop’s Stortford, Hertfordshire, më 21 tetor.

A e njihni këtë njeri? A mund të na ndihmoni me kërkesat tona pas një vjedhjeje nga dyqani i materialeve ndërtimore në #BishopsStortford? Të premten e 21 tetorit u vodhën materiale ndërtimi nga dyqani.

“Nëse keni ndonjë informacion, ju lutemi dërgoni email”.

Një përdorues i Twitter-it iu përgjigj postimit duke thënë: ‘Patjetër është David Beckham’. Ngjashmëria mes hajdutit dhe Beckhamin shkakoi batuta nga ndjekësit në rrjetet sociale.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-