Debati i ashpër mes Statovcit dhe Zekës, dalin pamjet se çfarë ndodhi pas emisionit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kryetari i Trepçës ’89 dhe analisti Faruk Statovci u raportua se janë përplasur ashpër pas debatit televiziv rreth çështjes së licencimit të Federatës së Futbollit të Kosovës nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, shkruan Demokracia.com.

Lajmin se ka pasur përplasje edhe pas emisionit e konfirmoi edhe moderatori i emisionit në Kanal10, Lorik Gashi.

Tani, Kanal10 ka publikuar prapaskenat pas emisionit.

Më poshtë mund të shihni pamjet./Demokracia.com/

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-