Dërgohen autoblinda në Jarinjë, Elshani: Kemi informacion se dikush ka me ardhë nga Serbia

Opoja.net Opoja.net Kosova

Automjete të blinduara të Policisë së Kosovës janë nisur në drejtim të pikës kufitare në Jarinjë.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të Mitrovicës, Veton Elshani.

Siç tha Elshani, autoblindat janë dërguar atje për çështje sigurie.

“Kemi informacion se dikush ka me ardhë nga Serbia dhe për çështje të sigurisë i kemi dërguar policët tanë atje”, ka thënë shkurt Elshani. /Telegrafi/

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit