Opoja.net

Dërgohet me autoambulanc ish-kryetari i Komunës së Dragashit, dyshimet e para janë për Covid-19!

Dërgohet me autoambulanc ish-kryetari i Komunës së Dragashit, dyshimet e para janë për Covid-19!

Ish-kryetari i komunës së Dragashit Salim Jonuzi është dërguar sot me autoambulac në spitalin regjional të Prizrenit, burimet e Kohapress thojnë se ish-kryetari dyshohet së është i infektuar me Covid-19.

Gjendja e ish-kryetari të dragashit dhe ish-kreut të PDK-së në Dragash thuhet se është stabile dhe e monitorushme.

Kohapress do ju mbaj të informuar për gjendjen aktuale në vend dhe rajon.

Biografia e Heroit të Kosovës Ilmi Bahtjari-Oçalani

Opoja.net

Kryetari Shabani uron besimtarët myslimanë festën e Fitër Bajramit

Opoja.net

Të gjithë besimtarëve muslimanë urime Fitër Bajrami nga Portali Opoja.net

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net