Opoja.net

Dhuna në familje/ Burri rrah gruan në Dragash

Dhuna në familje/ Burri rrah gruan në Dragash

Pothuajse për çdo ditë në Polici raportohen raste të dhunës në familje gjithandej nëpër Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur edhe dje në fshatin Brezne të Dragashit, ku Policia ka arrestuar një burrë, i cili pas një mosmarrëveshje në familje kishte sulmuar fizikisht gruan e tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në ndalim për 48 orë, ndërsa viktima është dërguar në strehimore.

Të enjten mot më i ngrohtë, kryesisht i kthjellët dhe me diell

Opoja.net

Një muaj paraburgim për prizrenasin që u prezantua rrejshëm se ishte sigurim i Kuvendit

Opoja.net

Më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net