Digjen dy vetura dhe një pjesë e shtëpisë në Prizren

Kronika
Digjen dy vetura dhe një pjesë e shtëpisë në Prizren

Tre ankuesit nga Prizreni kanë raportuar se në rrethana të panjohura janë përfshirë në zjarr dy vetura dhe një pjesë e shtëpisë së tyre.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësit përkatëse dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. /Opoja.net

Drejtori i Spitalit të Prizrenit: Trupi i viktimës në spital ka ardhur pa shenja jeta

Opoja.net

Vdes një person dhe lëndohen tre të tjerë në një aksident në Piranë të Prizrenit

Opoja.net

Gjendet pa shenja jete një person në Dragash

Opoja.net

Në pyllin e fshatit Glloboçicë aksidentohet një person!

Opoja.net

Policia shpërndanë mbi 150 persona nga dasma, arreston kryefamiljarin

Opoja.net

Gjykata në Dragash e dënon me 200 euro gjobë të akuzuarin për sulm

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net