Opoja.net

Digjet një stallë në Buzez të Dragashit

Gjatë së enjtes është djegur një stallë në fshatin Buzez të Dragashit.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

90
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Përveç dëmeve materiale në vlerë te konsiderueshme nuk ka të lënduar, transmeton Opoja.net.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto