Dita e ndeshjes: Ballkani fillon rrugëtimin në Ligën e Kampionëve, pret Ludogoretsin

Opoja.net Opoja.net Sport

Ballkani nis sot (e martë) udhëtimin në garat evropiane, pasi është nikoqir i Ludogoretsit në kuadër të ndeshjeve kualifikuese në Ligën e Kampionëve.

Kampioni i Kosovës është nikoqir i kampionit bullgar në takimin që pritet të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Therandasit janë të motivuar për këtë takim dhe të kompletuar në kërkim të rezultatit pozitiv.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-