Opoja.net

Djali me probleme psikike në Dragash e detyron nënën e tij që të shkojnë me taksi në Serbi, Policia i ndalon

Djali me probleme psikike në Dragash e detyron nënën e tij që të shkojnë me taksi në Serbi, Policia i ndalon

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur dje në fshatin Resteicë të Dragashit, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda Policisë njoftojnë se një person i dyshuar, me probleme psikike, e ka detyruar me forcë nënën e tij të futet në një taksi, dhe të vazhdojnë për në Serbi.

Sipas burimeve të gazetës, palët janë ndaluar dhe intervistuar, me ç’rast me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në Repartin e Psikiatrisë në Prizren, për t’u trajtuar më tutje.

Biografia e Heroit të Kosovës Ilmi Bahtjari-Oçalani

Opoja.net

Kryetari Shabani uron besimtarët myslimanë festën e Fitër Bajramit

Opoja.net

Prizrenasi e bën për spital duke e rrahur nënën e tij në natën e Bajramit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net