Djali në gjendje të dehur e sulmon babain në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Prizren, pasi që i njëjti e kishte kanosur verbalisht babanë e tij.

Sipas policisë, i dyshuari ishte i dehur gjatë atij momenti.

Me vendim të prokurorit ai u mbajt për 6 orë në stacion policor.

“Prizren 08.10.2021-23:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar verbalisht viktimen mashkull kosovar babain e tij . I dyshuari me vendim të prokurorit mbahet për 6 orë në stacion policor”, thuhet në njoftim./FrontOnline

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-