Dragashi në mbështetje të marshit ‘Marshojmë për Drejtësi’

Opoja.net Opoja.net Opoja

MARSHOJMË PËR DREJTËSI – LIRIA KA EMER

Kryetari i degës së PDK-së, Dega në Sharr z.Vehbi Nazifi se bashku me sekretarin e përgjithshëm z.Flamur Sylejmani u takuan me kryetarin e Organizatës e Veteranëve të Luftës së UÇK-së dega ne SHARR z.Emri Neshati dhe sekretarin z.Bekim Jashari.

Se bashku u kordinuan në mbështetje të marshit ‘Marshojmë për Drejtësi’ e organizuar nga iniciativa ‘’LIRIA KA EMËR’’ dhe ftojnë veteranët, invalidët, familjet e dëshmorëve dhe të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në marsh me datë 02.04.2023, në Prishtinë ora 14:00.

Nisja e autobusëve
Nga Zaplluxhja ora 10:30 kurse
Nga Dragashi në ora 11:00.

‘Marshojmë për Drejtësi’

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-