Dragash, votat e kandidatëve të PDK-së!

Opoja.net Opoja.net Opoja

Partia Demokratike është radhitur e dyta në Komunën e Dragashit me 2.658 vota apo 23,56%.

Indeksonline ka siguruar votat e kandidatëve:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-