Drejtoria e Arsimit në Dragash zgjat edhe për pesë ditë konkursin për bursa

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Opoja

Në një njoftim të ditës së sotme, Drejtoria Komunale e Arsimit në Dragash ka vazhduar afatin e aplikimit në konkursin për bursa komunale edhe për pesë ditë të tjera.

Arsyeja e zgjatjes së këtij afati, sipas njoftimit të DKA në Dragash, është mosplotësimi i numrit të aplikantëve.

Të gjithë kriteret e tjera të shpallura në konkursin e datës 26 tetor mbesin të njëjta, përveç pikës 4 të paragrafit III, ku do të ulet kriteri i notës mesatare./Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-