Drenica befason Ballkanin, kalon në avantazh në pjesën e dytë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Drenica ka kaluar në avantazh 1:0 në ndeshjen kundër Ballkanit.

Mëziu ka realizuar për “kuqezinjtë” në minutën e 54-të të përballjes, shkruan Demokracia.com.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj dhe i takon xhiros së 11-të./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-