Drita vuan por në fund fiton përmes një penalltie

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Është dashur të priten minutat shtesë që Drita të shënojë fitore në javën e 13-të në Albi Mall Superlgën e Kosovës në futboll, shkruan Demokracia.com.

Skuadra e Ardian Nuhiut e ka mposhtur ferizajn me rezultat 1:0 me golin e  shënuar nga besnik Krasniqi në minutat shtesë të ndeshje nga penalltia.

Figurë tragjike ka qenë Donat Hasanaj që ka shkaktuar penallti kur po luhej minuta e 92-të e ndeshjes gjë të cilën në gol e realizoi Krasniqi. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-