Opoja.net

Dy burra në Prizren kanosin me armë një person

Në fshatin Leskovec të Prizrenit janë arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit e kanë kanosur me armë një tjetër.

“Njëri nga të dyshuarit kishte shtënë disa herë me armë në ajër. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë dhe dy predha”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, përcjellë PrizrenPress.

47
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto