Opoja.net

Dy femra rrihen mes veti në Prizren

Në Prizren, konkretisht në rrugën “Mehmet Hasi”, janë arrestuar dy femra pasi që të njëjtat nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht në mes vete, shkruan PrizrenPress.

Të dyshuarat, sipas Policië, kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtat kanë pranuar tretman mjekësor.

90
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me urdhër të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto