Opoja.net

Dy serbë e rrahin një shqiptar në Mitrovicë

Kronika
Dy serbë e rrahin një shqiptar në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë në rrugën e “Zveçanit”, në Mitrovicë.

Arrestimi u bë pasi ata, pas një mosmarrëveshje, kanë sulmuar fizikisht viktimën të nacionalitetit shqiptar, transmeton kp.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Opoja.net

Arrestohen edhe dy persona për vrasjen e 15 vjeçarit në Prizren

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net