E rrahu babain e tij, arrestohet djali nga Dragashi

Opoja.net Opoja.net Opoja

Është arrestuar një person në Dragash, pasi i njëjti e rrahur babain e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosova pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht babain e tij mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Tutje, policia ka njoftuar se i dyshuari, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-