Opoja.net

Festa e ditës së flamurit në Dragash

Për nder të Ditës së Flamurit-28 Nëntorit u mbajtën homazhe në Shtatoren e Adem Jasharit, në Varrezat e Dëshmorëve në Dragash, si dhe në fshatin Buçe , ku u vendosën kurora e lule.
Vlen të theksojmë se këtë vit janë anuluar Akademia Solemne si dhe Turneu i Futbollit me Shkolla të Futbollit, për shkak të masave të ndërmarra kundrejt pandemisë së koronavirusit.

Arrestohet një person në Kuklibeg pasi kishte lënduar babanë!

Merlinda Guraj

Sulmohet infermieri në Dragash – Protestojnë mantelbardhët! (Video)

Opoja.net

MSh nuk ua vazhdon kontratat infermierëve që u punësuan gjatë pandemisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net