Festa e ditës së flamurit në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja
Për nder të Ditës së Flamurit-28 Nëntorit u mbajtën homazhe në Shtatoren e Adem Jasharit, në Varrezat e Dëshmorëve në Dragash, si dhe në fshatin Buçe , ku u vendosën kurora e lule.
Vlen të theksojmë se këtë vit janë anuluar Akademia Solemne si dhe Turneu i Futbollit me Shkolla të Futbollit, për shkak të masave të ndërmarra kundrejt pandemisë së koronavirusit.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-