Fitorja ndaj Cadiz, Xavi barazon rekordin e Zinedine Zidane me katalanasit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Barcelona triumfoi në transfertë kundër Cadiz me rezultatin 4-0 dhe trajneri Xavi ka barazuar një rekord të Zinedine Zidane.

Në krye të katalanasve, Xavi ka arritur të përfundojë 17 ndeshje radhazi pa humbje.

Këtë rekord më parë e kishte vendosur Zidane në krye të Realit dhe Xavi e ka barazuar dhe ka mundësinë të thyejë në vazhdim.

The post Fitorja ndaj Cadiz, Xavi barazon rekordin e Zinedine Zidane me katalanasit appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-