Genc Nuza shpallet gjyqtari më i miri në Kosovë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Genc Nuza është shpallur gjyqtari më i mirë në Kosovë për të shtatën herë.

Nuza këtë çmim e mori nga Përparim Hasani në ndarjen e çmimeve për “Laureatët e Vitit 2022”.

Në këtë mënyrë ai barazohet me Hasanin për çmimet e gjyqtarit më të mirë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-