Genti 6 vjeqar talenti për vozitje nga Kosava e Opojës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Talentet

Genti Guraj është vetëm 6 vjeqar dhe ka shumë talent në vozitje, Genti është nga fshati Kosavë i Opojës.

Në videon e më poshtme mund të shikoni Gentin duke e vozitur Traktorin.

© Opoja.net

https://www.youtube.com/watch?v=YrHcjA2E1Zc&feature=youtu.be

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-