Gjashtë të lënduar në Zgatar të Dragashit, pas një mosmarrëveshje verbale

Opoja.net Opoja.net Opoja

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar në fshatin Zgatar të Dragashit, pas një mosmarrëveshje verbale.

Siç njofton Policia e Kosovës, katër prej tyre pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar

Policia shton se dy prej tyre janë në kërkim policor.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-