Opoja.net

Gjendet një granatë dore në Zhur të Prizrenit

Gjendet një granatë dore në Zhur të Prizrenit

Një person nga fshati Zhur i Prizrenit ka raportuar se në një shtëpi të pa banuar është një mjetë i dyshimtë, informatën të cilën e kishte pranuar prej disa fëmijëve.

Gazeta Sinjali mëson nga burimet se njësit policore në vendin e ngjarjes dhe kanë konfirmuar se ishte granatë dore të pashpërthyeshëm.

Siç mëson gazeta, në ora 16:15 njësia për deminim “EOD” ka bërë deminimin e mjetit në mënyrë të sigurt pa incidente.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net