Opoja.net

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Prizren

Në fshatin Jeshkovë të Prizrenit është gjetur një mjet i pashpërthyer, njofton Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Një banorë i këtij fshati ka njoftuar policinë për rastin.

Njësia policore ka siguruar vendin e ngjarjes derisa aty kanë dalë njësitë për deminim të FSK-së dhe KFOR-it të cilët kanë bërë tërheqjen e mjetit te dyshimtë pa ndonjë incident./Opoja.net/

565

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net