Gjendet pa shenja jete një burrë në lokalin e tij në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një burrë është gjetur pa shenja jete në lokalin e tij dje në Dragash.

Rasti ka ndodhur të shtunën, tregoi Policia e Kosovës me anë të raportit të saj 24-orësh.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet: Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në lokalin e tij. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-