Gjendet pa shenja jete një person në Dragash

Kronika Opoja
Gjendet pa shenja jete një person në Dragash

Një person është gjetur pa shenja jete në Dragash të mërkurën rreth orës 07:50 thuhet në raportin 24 orë nga Policia e Kosovës.

Njësitë përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes, me ç’rast është konstauar vdekja e viktimës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, përcjellë Opoja.net.

Mungon i pandehuri, shtyhet seanca për mashtrim të qytetarëve me anë të “Instagramit”

Opoja.net

Këto janë rregullat në oborrin e shkollës, brenda shkollës dhe në klasë

Opoja.net

Hapen shkollat, nxënësit me maska (VIDEO)

Opoja.net

Peng i prokurimit, 15 fshatra të Dragashit që pesë vjet pa ujë të pijshëm (Video)

Opoja.net

Gati një muaj nga nisja (dhe ndërprerja) e punimeve në ndërtimin e urës në lagjen Duraj!

Opoja.net

Monitorohen nga afër shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net