Opoja.net

Gjithçka gati për turneun e shahut

Gjithçka gati për turneun e shahut

Nesër nga ora 10:00, në Shtëpinë e Kulturës në Dragash, do të organizohet turneu i shahut për nder të 15 Qershorit- Ditës së Çlirimit.
Turneu organizohet nga Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në bashkëpunim me Klubin e Shahut “Sharri”.

I ftojmë të gjithë pjesëmarrësit të paraqesin ekipet e tyre nga ora 9:30.

Iu mirëpresim!

Rrëfimi i Pirros, djaloshit që shkoi nga Kosova në Kroaci me motoçikletë

Opoja.net

Përfundon turneu i shahut për nder të 15 Qershorit- Ditës së Çlirimit

Merlinda Guraj

Ministri Mehaj vizitoi komunën e Dragashit

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net