Opoja.net

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Një person i moshës 70-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një automjet.

Lajmin e konfirmuar Vesel Gashi, zëdhënësi për informim në rajonin e Prizrenit, i cili tha se i dyshuari i cili ka goditur viktimën është arrestuar.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Gashi deklaroi se njësia policore gjendet në vendin e ngjarjes, ndërkaq vdekja e viktimës është konstatuar nga Qendra e Mjekësisë Familjare në Dragash.

“Në fshatin Pllavë të Dragashit kemi një aksident trafiku, ku është goditur një këmbësor, ku ka humbur jetën, i dyshuari është arrestuar. Njësia policore është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin”, tha ai.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto