Opoja.net

Goli i nëntë i Kosovare Asllanit

Goli i nëntë i Kosovare Asllanit

Tjetër ndeshje me fanellën e Real Madridit, tjetër gol për Kosovare Asllanin.

Tetë fitore në nëntë ndeshjet e fundit, Real Madridi i vajzave vazhdon të shkëlqejë sezonin 2020/21.

Në takimin e fundit, Reali e ka mposhtur 8-1 Espanyolin në udhëtim ku golin e gjeti edhe sulmuesja shqiptare, Kosovare Asllani.

Ajo po kalon nëpër një formë mbresëlënëse, pasi sot shënoi golin e nëntë në 11 ndeshje deri më tani këtë sezon me Real Madridin, raporton Gazeta Express.

Shikoni më poshtë golin e Asllanit….

https://tiger.cdnja.co/v/xa/XayKo.mp4?secure=PAzCtBaDKyg4lY5bR0DXFw&expires=1607884200

Kur dhe ku do të zhvillohet finalja mes Chelseat dhe Manchester Cityt?

Opoja.net

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020

Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net