Grabitje e armatosur në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një femër nga Prizreni derisa ishte duke punuar në një farmaci aty ka hyrë një i dyshuar i maskuar dhe duke kanosur viktimën me armë ka grabitur 400-500 € nga arka dhe më pas i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes.

Grabitja e armatosur ka ndodhur të dielën rreth orës 21:000 në rrugën “Jusuf Gërvalla”.

Deri mëngjesin e së hënës nuk raportohet për të arrestuar ndërsa njësitet përkatëse policore po vazhdojnë të merren me rastin./Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-