Opoja.net

Greqia po e befason Spanjën si mysafire, Suedia po fiton

Greqia është duke shkaktuar befasi me barazimin që po ia merr Spanjës në ndeshjen që po luhet në Granada, shkruan Sinjali Sport.

Golit të Alvaro
Moratas në minutën 33 iu përgjigj Bakasetas nga penaltia në minutën 57.

Ndërkohë në ndeshjen tjetër të grupit të Kosovës, Suedia po fiton minimalisht 1-0 ndaj Gjeorgjisë.

Claesson shënoi golin e vetëm në minutën 35. /Gazeta Sinjali Sporti/

The post Greqia po e befason Spanjën si mysafire, Suedia po fiton appeared first on Sinjali.

Manchester Unitedi i dërgon ofertë zyrtare Dortmundit për Sanchon

Merlinda Guraj

Zyrtare: Rashica do të luajë në Ligën Premier te Norwich City

Merlinda Guraj

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net