Grushtat e Nuri Seferit nuk mund të durohen, i tregon vendin boksierit nga Serbia që provokon me tre gishtat

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Nuri Seferi është rikthyer në ring me lavdi. Boksieri shqiptar arriti të mundte boksierin nga Serbia, Dusan Krstin.

Grushtat e njëpasnjëshme nuk mund të përballoheshin nga Krstin, që u dorëzua në raundin e gjashtë. Ndeshja u zhvillua në Olten të Zvicrës, teksa serbi nuk mund ta duronte dot humbjen.

Teksa arbitri u bë gati të tregonte fituesin, Krstin tregonte gjatë gjithë kohës tre gishtat duke provokuar. Asnjë vlerë pasi Seferi diti t’i tregonte vendin. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-