Hajnat vjedhin stoli ari në Zhur të Prizrenit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një vjedhje ka ndodhur në fshatin Zhur të Prizrenit.

Hajnat kanë vjedhur stoli ari në një shtëpi të këtij fshati.

Njoftimi i policisë:

Me 29.11.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij (katin e dytë) dhe nga aty kanë vjedhur një sasi stoli ari, rasti vazhdon të hetohet.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-