Hapet konkursi për regjistrimin e nxënësve të klasave të dhjeta në SHML “Ruzhdi Berisha” në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit përkatësishtë Drejtoria e Arsimit ka shpallur konkursin për regjistrimin e nxënësve të klasave të dhjeta, 2022/ 2023 njofton televizioni Opoja.

Nxënësit për të konkurruar për regjistrim në klasën e 10-të në gjimnazin “Ruzhdi Berisha” duhet të plotësojnë kriteret e përcaktuara.

Më poshtë i keni të gjitha informatat që kërkohen:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-