Hapet thirrja për shtesa për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2010

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve njofton qytetarët se është hapur aplikimi edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2010 që të përfitojnë nga Shtesat për Fëmijë.

Duke klikikuar në këtë LINK ju mund të informoheni më shumë rreth detajeve.
https://ekosova.rks-gov.net/Security/Index?ReturnUrl=%2FServices%2FSubService%3Fservice%3D312&fbclid=IwAR2yHOQhBsqHZDjybSaWKVG9jKQuGXdFLCjk4v3vu04BPQefIugPa5jvmT0

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-