Opoja.net

Hashim Thaçi sot pasditën e kaloi në Malet e Sharrit (Foto)

Zëvendëskryeministëri dhe ministëri i jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, pasditën e sotme e kaloni në Malet e Sharrit, ai shumë vikende i ka kaluar në këto male, nderë malet  më të bukurat në Kosovë, të cilat ai edhe vëtë i ka quajtur toka më të vërtetë të bekuar.

Në profilin e tij në Facebook, ai ka publikuar fotografi nga vizita e tij atje, dhe ka shkruar se kjo javë është shumë e rëndësishme për të ardhmen e Kosovës.

296
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“Një pjesë të pasdites e kalova në malet e Sharrit, në një tokë me të vërtetë të bekuar. Këtë javë po e nënshkruajmë MSA-në, hapin e parë drejt aderimit të pashmangshëm në familjen tonë europiane”, ka shkruar Ministri Thaçi.

(Opoja.net)

[mp_carousel_1 carousel_images=”33486,33487,33488,33489,33490″ carousel_start=”false” carousel_title=”Fotografit”]

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto