Humb dorën në vendin e punës

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person derisa ishte duke punuar në një kompani në rrethana të panjohura ka pësuar lëndime trupore (një nga makineritë ia ka këputur dorën).

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 15:00 në rrugën “Zhuj Selmani”, në Pejë.

Sipas raportit të policisë, viktima është dërguar në spitalin e Pejës. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-