Humb jetën Mehdi Skeraj punëtor i KEK-ut nga Rrenci i Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sot në mesditë, ka humbur jetën tragjikisht në Zym të Dragashit, Mehdi Skeraj, rreth moshës 60 vjeçare nga fshati Rrenc i kësaj komune, njoftojnë burime për TV Prizreni.

Ende nuk dihen rrethanat sesi ka ardhur deri tek kjo tragjedi, ku ka humbur jetën viktima.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-