Humb jetën Mehdi Skeraj punëtor i KEK-ut nga Rrenci i Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sot në mesditë, ka humbur jetën tragjikisht në Zym të Dragashit, Mehdi Skeraj, rreth moshës 60 vjeçare nga fshati Rrenc i kësaj komune, njoftojnë burime për TV Prizreni.

Ende nuk dihen rrethanat sesi ka ardhur deri tek kjo tragjedi, ku ka humbur jetën viktima.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-