Opoja.net

Humbë jetën një punëtor në Prizren

Një persona ka humbë jetën në vendin e punës.

Siç raporton TV Prizreni, viktima është zënë nga dheu, gjatë rregullimit të kanalizimit në rrugën ” Shotë Galica” në Prizren.

103
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Në vendngjarje ka dal Ekipi mjekësor dhe policia, mirëpo viktima nuk ka mundur t’ i shpëtoj vdekjes.

Ndërkaq, policia ende nuk ka raportuar për këtë vdekje tragjike. /Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto