Opoja.net

I kapet arma ilegale në barakë të pëllumbave, arrestohet

Në Sharr (ish-Dragash) është arrestuar një person (K/Goran) pasi tek ai është gjetur një pushkë ilegale.

Policia ka njoftuar se gjatë kontrollit në një barakë të tij, ku i dyshuari mbante pëllumba është gjetur dhe konfiskuar një pushkë e gjuetisë, prodhim rus ,kal.12 mm me 8, fishek si dhe një gëzhojë e zbrazët.

71

Cila mendoni së është më e mira për daljen nga krizën energjetike ?

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net