Opoja.net

Ia vë flakën një veture në Prizren, policia e arreston

Një person në rrugën “Bedri Pejani” në Prizren, i ka vë flakën një makine në parking.

Policia përmes raportit të sotëm policor, njofton se viktima, makinës së të cilit i është vënë flaka, ka arritur ta lokalizojë vetë zjarrin, megjithatë zjarrfikësit dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Dëmet nga zjarri në veturë janë të konsiderueshme, ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.koha.net

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net