Ja sa është rritur e mbijetuara e vetme e tragjedisë në Restelicë

Opoja.net Opoja.net Opoja
Janë bërë 9 vite nga fatkeqësia natyrore në Restelicë, ku mbijetoi vetëm Amsera Reka.

Nga rënia e ortekut të borës humbën jetën 10 banorë të këtij fshati

E mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amsera Reka tani ka 15 vjet dhe jeton tek disa të afër të saj në Itali.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-