Janë 5 gjera që dallojnë te agjëruesi – Hoxhë Xhevat Fetahi

Opoja.net Opoja.net Opoja

Jemi në pragë të muajit të Ramazanit, hoxhë Xhevat Fetahi ka treguar 5 gjera që e dallojnë agjëruesin në emisioni “Drita e së vërtetës” i cili mbahet në Rtv Pendimi.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-